Pasākumi
Šodien vārda diena: Magda, Magdalēna, Magone, Mērija
< Jūlijs 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

"Auces novads miniatūrā"

Tālr.: +37129160918; +37126206582
"Krastiņi", Lielauce, Lielauces pagasts, Auces novads
"Auces novads miniatūrā" izveidots ar Auces novada nozīmīgākajiem un atpazīstamākajiem objektiem miniatūrā, kuri apdzīvoti ar mājdzīvniekiem. Iespēja Auces novada iedzīvotājiem un viesiem izveidot saikni ar dabu un vienlaicīgi iepazīt Auces novadu. Mazajiem apmeklētājiem izglītojoša saikne ar dzīvniekiem, iespēja tos pabarot ar saimnieku sarūpētajām veltēm. Veicināta Auces novada atpazīstamība caur miniatūriem objektiem.

SIA “BestBerry”

Bērzu iela 3, Auce, LV - 3708
Mob.t.29164185
E-pasts: ,
Interneta vietne: www.bestberry.lv
SIA “BestBerry” darbojas kā bioloģiskā lauksaimniecība. Tiek audzētas irbenes un pārstrādātas vairākos kvalitatīvos produktos. Uzņēmums strādā pie inovācijām jaunu irbeņu produktu ražošanā, attīstot arvien vairāk ideju šo vērtīgo ogu pielietojumā.
Irbene tiek dēvēta par dabas terapeitu, skaistuma un mīlestības simbolu. Tā ir dekoratīva gan ziedēšanas, gan augļu laikā un ir neatsverams ārstniecības augs, kā arī daudzu vit­amīnu un minerālvielu avots.
 
Interesentiem tiek piedāvāta irbeņu produktu degustācija līdz 1 stundai un irbeņu dārza apskate ar stāstījumu par to audzēšanu, pārstrādi, ogām piemītošajām labajām īpašībām un pielietojumu veselības un skaistuma uzlabošanai. Iespējama arī produkcijas iegāde.  Apmeklējumam pieteikties iepriekš.

Lauku māja „Putni”

Vecauces pagasts
Mob.t.: +371 22027839
E-pasts:
Interneta vietne: www.draugiem.lv/laukumajaputni
Lauku māja „Putni" atrodas apmēram 2,5 km no Auces pilsētas, Lielauces virzienā.
Saimnieki savu ģimenes māju piedāvā kā interesantu apskates objektu lauku ainavu un vēstures cienītājiem, neskartās dabas mīļotājiem, dārzu interesentiem, ornitologiem. Pieejamas piknika vietas, tēja, kafija un ar iepriekšēju pasūtījumu arī nopietnāka ēdināšana nelielām tūristu grupām, ģimenēm.

Iespēja novietot treileri, uzsliet telti, izmantot dušu un wc, atpūsties, saņemt informāciju par tuvākā apkārtnē apskatāmiem tūrisma objektiem, iepazīties ar saimnieka Harija Reiha gleznu galeriju un paciemoties astrologa Ilzes Reihas privātprakses kabinetā. Vasaras sezonā lauku sētā var organizēt arī nelielus ģimenes godus vai gadskārtu svinības.

SIA “Krīgeri”

„Kalnacīruļi", Īles pagasts
Mob.t.: +371 26201427
E-pasts:
Īles pagasta ''Kalnacīruļos'' saimnieko Grīslīšu ģimene, kur tiek piekoptas latviskās tradīcijas. Lielajiem un mazajiem tūristiem tiek piedāvāts iepazīties ar SIA „Krīgeri” saimniecību, prāvo aitu ganāmpulku, kā arī iepazīt Marikas maizes cepšanas un aušanas prasmes. Saimniecības apmeklētāji tiek pacienāti ar ugunskura vārītu zupu, svaigi cepto maizi un saldiem našķiem. Tūristiem pieejamas telšu vietas.

Sēņu dārzi lauku sētā “Guntiņas”

Īle, "Guntiņas"
Mob.t.: +371 29273252
E-pasts: 
Lauku sētā "Guntiņas", kas atrodas blakus Spārnu pilskalnam,  tiek audzētas šitake sēnes nedaudz vairāk kā 20 gadus. Šeit tiek iegūtas arī citas ārstnieciskās sēnes - zemes tauki un reiši piepes. "Guntiņās" jūs varat iepazīties ar šitake sēņu specifisko audzēšanu, nogaršot tās pēc saimnieku gatavotās receptes, kā arī pamācīties pašiem izaudzēt savam priekam. Bez tā vēl atsevišķs piedāvājums ir iepazīt tuvējo apkārtni Jums pieņemamākajā pārvietošanās veidā - ar kājām, velosipēdu vai auto. Iespēja baudīt mieru un saimnieku viesmīlību.Labprāt uzņem ģimeņu un radu,draugu grupas līdz 20 cilvēkiem. Pieejamas telšu vietas. Ar iepriekšēju pieteikšanos.

Ingas tortes

“Skrastiņi”, Vītiņi
Mob.t.: +371 29416250
E-pasts:   
Inga Eglīte cep 26 dažāda veida kūkas, katru gadu papildinot tās ar jaunām receptēm. Tortes tiek gatavotas no dabīgiem produktiem un dekorētas pēc pasūtītāja vēlmēm. Ir iespēja pasūtīt tortes ar cukura mastikas vai marcipāna pārklājumu vai dekoriem. Iespēja piedalīties kūku degustācijās un meistarklasēs. Var nodrošināt ar ēdināšanu.

Z/s “Lielvaicēni”

Vītiņu pagasts
Ekskursijas skolas grupām, pensionāriem
Mob.t.: +371 29161420
E-pasts:
Interneta vietne: www.lielvaiceni.lv
Artūra Grudovska daudznozaru saimniecībā viena no pamatnodarbošanām ir biškopība. Tiek ražoti dažāda veida biškopības produkti: medus, ziedputekšņi, bišu maize, pirts medus. Ekskursijas laikā var uzzināt visu, kas saistīts ar bitēm.

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.